Naruto part 6

Napsal Ayumi Kurosawa (») v pátek 31. 8. 2012 v kategorii Naruto, přečteno: 1075×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinechibi-naruto-wall.jpg

Táákže je tu ďalšia časť, tvorila som ju do zošitka, ale keďže som aj s bratom u dedka, píšem spamäti. Bude to ľahké, lebo viem o čom som písala, hehe :D

NEJI:

Nahnevane uháňal lesom a hľadal stopy po tom dievčati. Zobudil sa len čo zacítil cudziu čakru. Nahnevane skontroloval, čo robí to nové dievča, ktoré jeho klan tak milosrdne prijal. Izba bola prázdna. Počul, že to dievča bez mena bolo u Akatsuki takmer od narodenia, takže bola celkom podozrivá. A teraz zmizla.

Hneď ju začal prenásledovať, nerch bola tá cudzia čakra kohokoľvek. Cítil, že je už blízko. A naozaj, o pár metrov ďalej zbadal obrysy 2 postáv. Jedna stála vzpriamene, druhá kľačala. Perčo musí mať také problémy práve on, pomyslel si Neji. Už bol takmer nadosah, keď to dievča zvriesklo. Zarazene zastal. Ten zvuk bol hrozný, taký srdcervúci. Tie zvukové vlny v ňom aj po utichnutí stále prúdili. Zmocnil sa ho divný pocit... Akoby... Mal potrebu ochraňovať každého, kto by mal znova takto zvriesknuť.

Druhá postvava sa k dievčaťu priblížila a niečo jej povedala. Započul len útržky, ale celkom určite začul Gaara, vyciciame, teba. A potom sa vyparil. Dievča stále sedelo na zemi bez známok pohybu. Opatrne opustil svoju skrýšu a priblížil sa k nej. Našľapoval po mäkkej tráve a uhýbal sa pred konárikmi. Zvláštne, že na tejto čistinke ešte nebol, veď tu žije od narodenia.

Dievča sa začalo triasť, tak pridal do kroku. Pozrel jej do tváre a spozoroval, že má neprítomný pohľad. Z očí jej stekaly slzy, akoby jej povedal niečo, čo ju veľmi zranilo. Zamával jej rukou pred očami, ale nepomohlo to. STále pozerala skrz neho, na niečo, čo videla iba ona. Skúsil zatlieskať pri jej uchu, ale žiadna reakcia.

Vzdychol si. Prečo práve on?! Opatrne si ju vyložil ne chrbát. Divne prehnutý si ju pridržiaval rukami. A teraz... Pôjde to oznámiť klanu alebo rovno do nemocnice? Do nemocnice. To bude bezpečnejšie. Po minúte behu si uvedomil, že ju drží za zadok. DO líc mu vystúpila červeň, a vykrivyl ruky do ešte divnejšieho a nepohodlnejšieho uhlu. Takto pokračoval až do nemocnice.

___________________________________________________________________________________

Všetci sledovali, ako sa dievča bez mena dostáva k sebe. Nerv jej mykal s viečkami, čo bol jasný znak že sa preberala. Hinata smrkla. Bála sa, že je s ňou niečo zle. Shikamaru nervózne obchádzal okolo postele. Akosi mu prirástla k srdcu. Ako jediný poznal jej tajomstvo. Verila mu, a on ju nedokázal ochrániť. Naruto nervózne kričal na Tsunade, aby niečo urobila. Sakura jej merala pulz. Inak bola miestnosť prázdna. Ten, kto ju sem doniesol, sedel vonku v kresle. Rozmýšľal, čo do pekla sa tam mohlo stať.

____________________________________________________________________________________

"Sakra!" pomyslela som si. Cítila som, ako bolesť konečne ustupuje. Stále so zavretými očami som skúšala svoje telo. POhla som prstami na pravej ruke. Chytila som prikrývku. To isté som urobila s druhou rukou. V mysli som vyslala pokyn pohnúť nohami. No nič sa nestalo."Niečo musí byť zle. Znova." pomyslela som si  a  zopakovala pokus. "NIe,nie nie. Nemohli mi ich amputovať..." Opatrne som otvorila oči. Takže zrak mám. OPkolo mňa sa niesla vôňa sedmokrásky. Takže mám aj čuch.

"Čo sa mi stalo s nohami?" zamrmlala som a s potešením zistila, že stále viem rozprávať. "Nič, tvoje nohy sú absolútne zdravé..." odpovedal ktosi nahlas. Príliž nahlas. Takže mám všetky zmysly. "NIe niesú... Nemôžem s nimi hýbať." protestovala som.

Mladá Hokage mi ich odkryla a preskúmala. "Nie, sú úplne zdravé. Nenašla som žiadnu závadu."

Zamračila som sa. Posadila som sa a prehmatala ich. Pred očami sa mi zatmelo, a zakrútila sa mi hlava. Vzdychla som. Posadila som sa totiž prirýchlo. Až teraz som si všimla, že som v bielej miestnosti. mala iba jedno okno a na ňom bola váza so sedmokráskou. Tá biela ma rezala do očí, aj keď lampa nado mnou nevydávala také silné svetlo.

"Povieš nám, čo sa stalo?" oslovila ma Hinata, no len čo som na ňu pozrela, trochu sa zečervenala a odvrátila pohľad. Tušila som, že táto otázka trápila každého v miestnosti. Na okamih som nechala nohy nohami a všetko im vyrozprávala.

Dala som si záležať, čo všetko Itachi hovoril, a spomenula som mučenie. Nechcela som sa k nemu v myslienkach vracať. Smutne som čakala, kým niekto niečo povie. Sakura a Naruto si vymenili pohľady, Tsunade sa mračila, a pravdepodobne v mysli vytvárala pomocný tím ktorý pošle. Hinata len zhíkla a ruku si pritisla k hrudi. Shikamaru si spojil ruky a pozeral sa na mňa. Takto som prešla pohľadom po každom členovi v tejto izbe. "Hmmm... Ako som sa sem vlastne dostala?" napadlo mi a hneď som vyslovila otázku.Shikamaru, Tsunade, Naruto ani Sakura nereagovali. Tak som sa obrátila na HInatu.

"Bol to Nee-san, Neji. Ten, ktorý ti ukázal tvoju izbu." zahabkala. Aha.

"Mimochodom, ako pokračuješ s pátraním po mene?" opýtala sa. Nikto okrem Hinaty mi nevenoval pozornosť, tak som jej to povedala. "Volám sa Mia." Hinata sa na mňa usmiala. "A vieš aj prizvisko?"

"Viem, ale nie som si istá." povedala som a nahla sa k nej bližšie. Do ucha som jej zašepkala. "Pôjdeš so mnou potom za klanom Inuzuka? Neviem, kto to je, ale mohla by to byť moja rodina."

Vyvalila oči, no potom sa usmiala. Nakoniec prikývla.

___________________________________________________________________________

"Čo budeme robiť?" opýtal sa potichu Naruto a zatínal päste. Pozeral sa pritom do zeme, až z neho išiel strach. 

Tsunade zamračene odpovedala :" Nemám teraz žiadny voľný a kompletný tím, takže pôjdete vy. Naruto, Sakura, oboznámte s tým Kakashiho. Vyrazíte hneď ráno." 

Obaja prikývli a vyrazili svojho senseia nájsť. "Tsunade-hime.... Chcem ísť aj ja." Neveriaco na mňa pozrela, akoby som jej povedala, že chcem ísť na mesiac po štyroch. "Ale veď sama si teraz povedala, že neovládaš nohy. Ako sa tam chceš dostať?" opýala sa.

Zovrelo mi srdce. Mala pravdu, na nohy som pozabudla. "Ale ja musím.... Čo ak prídu nekoro, ako potom nájdu ich úkryt?" Prehodila som. Tsunade sa zamračila. "Vieš niečo, čo si nám nepovedala?" 

Prikývla som. "Viem kde sa nachádza miesto, kam ho odvedú." 

Tsunade ma chytila za šaty a mierne nadvihla. "Povedz nám ho. INak...." nedopovedala a vo vzduchu ostala vysieť výhražka. 

"Nemôžem." odpovedala som prosto. Nahnevane ma nadvihla ešte vyššie. Vyplazila som na ňu jazyk. 

"Ty jedna....! " zavrčala a šla ma udrieť.

"Počkajte! Niečo tam má..." zastavil ju Shikamaru, ktorý si ako jediný všimol pečať na spodku môjho jazyka. Táto pečať mi nedovolí povedať nič o ich skrýši. "Aha....Takže to sa nám komplikuje. A vedela by si ich tam zaviesť?" navrhla iné riešenie. 

Prikývla som. Ešteže mám plán B. 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Watari Miku | 31.8.2012 19:37
prave som tu došla, že ti sem hodím koment, či si nám umrela, alebo len takmer smile a čo som tu našla xDD pekné to bolo, chcem dalsiu kapitolu .. smile smile Ale aj ostatných poviedok ! smile smile
Ayumi Kurosawa z IP 88.212.37.*** | 31.8.2012 21:56
tak čo mám robiť, keď mi momentálne len toto behá po rozume? smile  Skúúšala som aj Odkaz niečo pridať, ale som na slepom bode..... Neviem ako ďalej, resp viem, ale neviem, ako sa k tomu dostať..... smile Tak drž prsty, snáď cez šk.r. bude viac inšpirácie smileDDD
Watari Miku | 2.9.2012 12:12
no to pevne verím xDDD inak bude zle nedobre smile smile smile
Watari Miku | 13.9.2012 21:44
Héééj !!! Adminka umrela .. :/ Sakra, som urazená, že si odišla z našej školy, a som urazená na tvoju novú školu, že sem nedávaš články (je to aj sčasti kvôli nej že?) Tak niekedy, keď nebudeš mať haldy učenia sa ozvi ^-^


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a šest