Moja a Tínina poviedka 5

Napsal Ayumi Kurosawa (») v pondělí 25. 6. 2012 v kategorii Poviedka s Tínou, přečteno: 636×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Dóóbre, chcete ekšn, tak snáď splním vaše očakávania...:D

Thomas: 

Sedel som v kaviarni. Zamyslene som pozeral do steny, a jednou rukou objímal Gabrielle. Po tom, čo nová upírka Notte len tak utiekla, musel som premýšľať. Moje city boli zmätené. Úkosom som pozrel na Gabrielle. Ako sa zdalo, tiež premýšľala. Na jej večne usmiatej tvári bolo vidieť zmätok. To bolo nezvyčajné. Väčšinou bola jedno slniečko. Pozrel som znova na mierne špinavú stenu. 

Neveril som, že niekedy nájdem niekoho, kto by ma očaril viac ako ona. Veď preto som z nej urobil upírku. Aby sme boli spolu navždy. Ale Notte.... Má skvelú postavu, vlasy, oči, proste všetko.

City sa vo mne  búrili, nevedel som, čo si myslieť. Notte bola... prekrásna. Doslova ma jej magnetizmus nútil vstať z lavičky a ísť za ňou. Nechcel som ale nechať Gabrielle len tak. "Veď sa to nemusí dozvedieť", napadlo mi. "Zlatko? Asi sa budem musieť nakŕmiť. " zašepkal som jej do ucha. 

Zamyslene prikývla. "Ja ostanem. Len by som znova vysmädla." povedala nakoniec očakávané slová. Uľavilo sa mi. Pobozkal som ju na čelo a ponáhľal sa von. Gabrielle na mňa ešte hodila začudovaný pohľad. Snáď som to neprehnal. Keď som jej zmizol z dohľadu, zastal som a zhlboka sa nadýchol. Zacítil som jej vôňu z neďalekého parku. Už keď som ju uvidel, jej vôňa sa mi uležala v pamäti. 

Rozbehol som sa teda tam. Ani nie po chvíli som ju zbadal na opačnom konci parku. Nebyť mojich dokonalých schopností, nezbadal by som ju. Vedela sa vážne dobre schovať. Nenápadne som vyliezol na strom, aby som ju mal na dohľad. Práve sa zakusla do jedného dievčaťa. Neďaleko ležalo telo chlapca. To, ako ju ulovila ma očarilo. Mala v sebe istý pôvab, pôvab dravca. Odhrnula si vlasy z tváre, aby sa jej nezašpinili. Dostal som chuť pobozkať ju. A nielen bozkať. V rozkroku som zacítil tú známu horúčavu. 

Práve odhodila dievča do kríkov. Chvíľu počúvala ako sa kotúľa, no potom sa točila. Môj čas! Zoskočil som až ku nej, tesne za ňu. Prekvapene uskočila a zasyčala. Keď spoznala moju tvár, mierne sa uvoľnila. Nie úplne, ale aspoň trošku. "Netušila som, že chcem sprievodcu. Kde si nechal Gabrielle?" oborila sa na mňa mierne nevrlým tónom. Vyzerala tak sexy. Na prách ešte mala krv. 

"Gabrielle nemusí nič vedieť." zašepkal som a naklonil sa k nej. Zarazene ma sledovala. Nahol som sa ešte viac s cieľom, že ju pobozkám. Prekvapene som trhol hlavou, keď mi strelila facku. Nebola nijako silná, slúžila skôr ako upozornenie. Opatrne som si utrl krv z pery. Do celého tela mi prúdil adrenalín. Nikto, zatiaľ nikto si nedovolil ma udrieť. 

Chytil som ju za zápästie a pritiahol k sebe. Drsne som sa prisal na jej pery a rukou šmátral pod jej tričko. Nestihol som sa ale ničoho dotknúť, pretože som zrazu letel vzduchom a narazil chrbtom do stromu. Notte ma odkopla, roztiahla krídla a letela preč. Vyzerala skôr ako nejaký anjel smrti než upír. 

"Veď ona letí za Gabrielle!" uvedomil som si. No bolo neskoro zastaviť ju. Letela rýchlejšie, a mala značný náskok. Nebola šanca, aby som ju predbehol. Gabrielle bude zúriť. Škoda len, že má také skvelé pátracie schopnosti. Vystrel som sa a zamieril do hotela Belive, ktorý bol najbližšie. Možno medzi tými ľuďmi nespozná môj pach ...

Notte:

Otrasene som letela vzduchom do kaviarničky, kde ma Gabrielle pozvala. Pravdepoobne tam ešte sedí a pije kávu. Má na upírov dobrý vplyv, to vie určite aj ona. To, o čo sa Thomas snažil bolo neprípustné. Musela som jej to povedať. Mala by vedieť pravdu o Thomasových citoch. Obzrela som sa, či ma nesleduje. Čistá temná obloha moje obavy vyvrátila. Ulice boli prázdne. Svietilo sa len v jednom obloku, v kaviarničke.  

Cez okno som mohla vidieť ustaranú Gabriellinu tvár. Akoby vyzerala Thomasa. Bohvie, ako zareaguje. Dôkladne som stiahla krídla a vykročila smerom ku nej. Len čo ma zbadala, vrásky na čele sa jej vyhladili. 

"Notte, ahoj. Vyľakala si ma, keď si len tak utiekla. Si v poriadku?" zahrnula ma otázkami. S kamenným výrazom som si k nej sadla. "Ja som v poriadku, ale musím ti niečo povedať. Poď prosím vonku. " začala som a sledovala, ako sa jej mení výraz. Bolo vidieť, že je zvedavá, a možno aj trochu vyľakaná. No nehla sa z miesta. Hodila som sa stôl pár drobných, pozdravila a doslova ju vytiahla von. Zatiahla som ju do opustenej budovy. Nenamietala. 

Sadla som si na jednu z 15 stoličiek. Ona ostala stáť. Možno je to tak lepšie. "Gabrielle. To, čo ti teraz poviem, s tebou mžno trochu otrasie. Sľúb mi, že neurobíš niečo, čoho budeš neskôr ľutovať. " zarazene prikývla. Zväčša som nebola k ľuďom taká milá a úprimná, ale táto upírka mi bola sympatická. Rušivým elementom bol predsa len jej priateľ.  "Keď som odišla, Thomas ma sledoval. Našiel ma v parku ako sa kŕmim,  vzal ma za ruku a a nahol sa, že ma pobozká. Vtedy som mu strelila," hovorila som, zatiaľčo Gabriellin výraz sa menil zo zarazeného na kamenný, ba až nahnevaný," ale nedal sa odradiť. Pobozkal ma, ale ja som ho odkopla preč. Potom som hneď šla za tebou. Medzitým tiež povedal, Gabrielle to nemusí vedieť. Vedz, že ja som to nechcela, ale musela som. Je mi to ľúto," povedala som smutne a chytila ju za ruku. 

Toto bolo po prvý krát, čo som sa s niekým rozprávala aj o inom, ako o tom, že ho idem zabiť. Nebol to až taký zlý pocit, ale i tak. Gabrielle ma prekvapila. Myslela som, že bude zúriť, trieskať vecami okolo seba, možno aj plakať. No absolútne pokojnú tvár som nečakala. 

Chvíľu mlčala, akoby niečo zvažovala. Ten pohľad som poznala. Sama som mala taký, keď som zvažovala, ako niekoho zabijem. Zaručene rozmýšľala nad tým istým. 

"Notte? Ptrebujem tvoju pomoc. Si ochotná mi pomôcť?" obrátila sa na mňa s nečakanu otázkou. Aj keď som cítila, že ho bude chcieť zabiť, aj tak ma prekvapila.

"Povedala som že som bola nájomná vrahyňa, však?" uškrnula som sa na ňu. Úškrn mi opätovala. 

"Aká by bola najhoršia a najbolestivejšia smrť pre upíra?" opýtala sa. V mysli som zvažovala, ako sa dá upír zabiť. Drevený kôl nefunguje, zato striebro áno. "Nevieš, kde sa dá zohnať zbraň? uvažovala som nahlas, aj keď odpoveď som nečakala. Taká milá upírka zaručene o takom nemá prehľad. Gabrielle si ale zašmátrala pod šatami a odhalila nohu. Na podväzku mala pripevnené 3 typy zbraní. Na môj začudovaný pohľad len pokrčila plecami. "Odkedy som bojovala v oboch svetových vojách a odkedy nás s Thomasom prepadli vojaci mi nie je všetko jedno. Mám mosadzné, ale aj strieborné guľky." 

Tot dievča sami páčilo čoraz viac. Ktovie? Možno tá usmievavá tvár je len maska. Uškrnula sa na mňa a odhalila rad ostrých zubov. V mysli sa mi črtal plán. Vzrušená z nadchádzajúceho lovu som sa vystrela a povedala jej ho. 

Gabrielle:

Plán, ktorý Notte vymyslela bol jednoduchý, ale páčil sa mi. Ona vystrelí 3 guľky, a samzrejme ho trafí, pretože striebro na nás má paralyzujúci účinok. Thomas bude len stáť ako socha, možno bude aj kričať od bolesti. Ja naňho potom skočím a budem ho hrýzť všade možne. Nakoniec ho pobozkám a odtrhnem mu hlavu. Jednoduché a krásne. 

Chcela som ho zabiť. Bolo mi to podozrivé, keď odišiel tak skoro, hneď po nej. Navyše pred 2 hodinami ešte smädný nebol. Notte mi síce povedala zlé správy, ale urobila dobrú vec. Keď to hovorila, do tváre mi stúpla krv. Nikdy mi nebolo po chuti, že Thomas musí piť len dievčatá, ktoré majú 16 a nemali sex. Preto nechel, aby som s ním chodila. Určite ma s nimi podvádzal. Do krvi sa mi miešal adrenalín, akoby mi ho práve vpichli do žili. Zachovala som ale pokoj. Priala som si, aby za to trpel. Najprv mi pomätie hlavu a potom Bum! "Hlupák, magor, debil, sukyn syn," nadávala som naňho v duchu. 

Vtom ma vážne opantal pokoj. Bolo mi to teoreticky jedno, že sa ma snažil podviesť, ale musel rpieť. Hlava sa mi vyjasnila. Vtedy som Notte požiadala o pomoc. 

Thomas dnes večer zomrie. Našimi rukami.

Ako by povedal Napoleon, kocky sú hodené!

____________________________________________

Ták a pokračovanie nechávam na Tíne, pretože tá sa v zabíjaní postáv vyžíva. Tak nech ten hajzel trpí! :D

No a o nude nechcem nič počuť. Ak aj náhodou, toto aspoň smeruje k akcii, ale to už nájdete na Tíninm blogu. BTW...prepáč, ale skús ho zabiť tak, ako som povedala :D

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
TiNa | 28.6.2012 13:05
napíšem, ale ja to šestka, ja to len rozdelím normálnu jednu časť na dve, inak je to normálna moja šestka, ako som ju mala písať...len som si to rozdelila, aby sa mi lepšie písalo.....aby som si usporiadala myšlienky smile len napíšem moju časť, teda celú šestku a potom budeš normálne pokračovať áno?
Ayumi z IP 88.212.37.*** | 25.6.2012 20:48
však preto som to prenechala tebe smile viem ako rada nechávaš svoje postavy trpiet smileD a len pre uistenie,....celu 7 (1 aj 2) napišeš ty??
TiNa | 25.6.2012 20:46
erotikuš písať neviem, ale vyskúšať to môžem...ale teším sa, ako budem opisovať jeho utrpenie (som inak úplne normálna xDD) a Yumi, rozdelím to na dve časti....teda celú časť sedem na dve, aby sme sa chápali, ale napíšem ten útok ja dobre? lento bude trvať trošku dlhšie...veď jeden lov mi zabral kopu času oki? po výlete sa do toho pustím smile))
Ayumi z IP 88.212.37.*** | 25.6.2012 20:27
no o to skor poproste Tínu, ale ja som za smile Len škoda, že to bude písat Tína, *smutne vzdychá závistou* myslím, že by bolo fajn niečo také napísat....lenže moji ctení rodičia majú link na moj blog. Nie som si istá, ako by na to zareagovali....Ja sa síce nezdám, ale mám rada také to Yaoi a tak smileDD Chcela by som niečo také skúsit....aj ked zo srandy smileD
Ayumi z IP 88.212.37.*** | 25.6.2012 20:24
t vieš no.... nechceme až tak kopirovat klasických upírov, tak sme si vytvorili vlastnú rasu... a jednoznačne sme sa zhodli, že chceme krídla smileD
psychomačiatko z IP 195.91.110.*** | 25.6.2012 19:57
tááááááák to teda musime velmo pekne poprositsmilesmile jo ale pasovalo by to tam ze??smile teraz, ked uz je tam krvilacna scena, tak by sa zisla aj taka erotikussmilesmilesmile
Watari Miku | 25.6.2012 19:15
Moje slová, jj to bola škola noci ^^ Možno keď ich pekne poprosíme, to tam zakomponujú xD
psychomaciatko z IP 195.91.110.*** | 25.6.2012 18:42
smile sa ti podarilo terazsmile mne sa pacia kapitoly, kde sa zabijaju a hryzu a mlatia smile a najlepsie je, ked su to upiri, alebo ine krvilacne tvory, a dobre je, ked sa hadaju dvaja, ale ma to aj erotikus podtonsmile lebo nevem, kde som to citala, ale (asi to bola nejaka kniha, nevem mozno skola noci) ze ked upir nekoho kusne tak to toho uhryznuteho vzrusujesmilesmile to by bolosmile
Watari Miku | 25.6.2012 15:46
(klamal som) xDDD Mocno še mi ľubila, môžem povedať, že to nie je nudné .. ^^ Takžé rýchlo ďalšie, a ďalšie smile
PS: Dlho mi vŕta v hlave, prečo máte krídla, keď ste upíri ?


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a sedm