FF Fairy Tail poviedočka

Napsal Ayumi Kurosawa (») ve středu 22. 5. 2013, přečteno: 1373×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineblue-ft-logo-fairy-tail-9950163-1440-900.jpg

Soo... Prvá časť, len tak na úvod do deja.. Úplne som vyškrtla Lucy, pretože ju nemám rada, a aj keď to na začiatku nevyzerá, upravujem si dej podľa seba :) Tak sa do toho dajte :D

Tak ako vždy, tento deň sa začal normálne. Vlastne začal sa skôr v predošlý večer. Vtedy som vošla do deniny menom Magnolia. Stiahla som si plášť cez tvár. Pohľadom som zavadila o miestny cech číslo 1. Fairy Tail. Pridám sa k nim?Potrebovala som sa dostať do silného cechu, ale Fairy Tail? Nechcela som na seba upriamiť pozornosť.

Predsalen, Fairy Tail je silná téma na všetkých stretnutiach vyššej rady, sú v časopisoch.... Ale na druhej strane je tam niekto, na koho potrebujem dať pozor. "Ách!" povzdychla som, nič iné sa nedalo robiť. Vykročila som k dverám a opatrne vošla dnu. Nikto si ma ani nevšimol,boli zabratí do svojich vlastných bitiek a hádok. Prešla som k barovému pultu. Obsluhovala Mirajane, modelka a mág, fotila aj pre časopisy.Royžiarili sa mi oči. Vždy som chcela vyzerať ako ona.

"Ehmm... slečna Mirajane?"oslovila som ju vystrašene. Ako ste si určite všimli, som celkom plachá. Milo ku mne podišla a usmiala sa. "Pomôžem ti?""Noo vieš, rada by som sa pridala k Fairy Tailu. Ako sa sem môžem dostať?" opýtala som sa, pretože som v tom ešte nemala jasno. Nikdy som sa k žiadnemu cechu nepridávala, a každý cech mal iné pravidlá. Vyzvať najsilnejšieho člena sa mi veľmi nechcelo...."To je jednoduché, stačí vyplniť tento formulár a dostaneš náš znak. Môže byť?" povedala s úsmevom.

Vzala som papier a pero ktoré mi ponúkla a pri pulte som ho vyplnila.Meno:BeatrixPriezvisko: neznáme

Dátum narodenia: 16.8.

Vek: 18

Mágia: dračia voda

Máš rada: ľudí

Nemáš rada: faloš

Pripomína mi to skôr anketu ako zápisný hárok.To bolo ľahké... Vek som si musela trochu upraviť... Ten ostáva tajomstvom.

 Podala som Mirajane vyplnený formulár a stiahla som si kapucňu. Takže toto je teraz môj domov? "Ešte tetovanie. Na to sa nesmie zabudnúť." Pripomenula mi . "Táák, kam to bude?" opýtala sa s divne vyzerajúcim prístrojom v ruke. Ukázala som na miesto nad srdcom. Ona tam pritisla ten prístroj a hottovo. Stala som sa právoplatným členom Fairy Tailu.Dosť ľahké. Usmiala som sa na Mirajane, ale tá užbola zabratá čítaním môjho životopisu."Páni, ovládaš dračiu vodu? To ťa musím zoznámiť s jedným človekom."Schytila ma za ruku a ťahala k tabuli s papierikmi. Tam si vyberali úlohy. Mierila k jednému človekus ružovými vlasmi, šálom z dračích šupín."Natsu! Pozri, toto dievča sa práve pridalo k nášmu cechu...." začala ale Natsu ju prerušil."To je skvelé, vitaj do rodiny!" privítal ma a objal. "Počkaj, to ešte nie je všetko. Je tiež Zabijak draka!" dopovedala Mirajane. Natsu stuhol a odtiahol sa.Potom sa mu na tvári rozžiaril ešte väčší úsmev. "Vážne? A aký bol tvoj drak?"Úsmev sa mi z tváre začal pomaly vytrácať. "Moja matka-dračica....Volala sa Melusine...Naučila ma všetkej dračej mágii ktorú poznala.Ale zmizla pred ..." porozprávala som mu o mojej dračej matke, ale tento chalan očividne rád skáče do reči. "Pred 7 rokmi a 7 mesiacmi. Nemám pravdu?" dopovedal rovnako skleslo. Prikývla som. "A tvoj drak?" opýtala som sa, aby som sa uistila."Volal sa Igneel... Ohnivý drak. Naučil ma všetkému čo vedel. Písať, čítať, aj mágiu. Ale tiež zmizol pred 7 rokmi a 7 mesiacmi. Ale ja sa nevzdám! Nájdem ho aj všetky draky!"rozohnil sa."A akú mágiu vlastne ovládaš?" zarazil sa, lebo som to ešte nepovedala."

Je to trochu zvláštna kombinácia, ale vodnú. Chrlím vodné plamene. Chladné ako voda, ale aj rovnako vriace ako oheň. A sú krásne modré." povedala som s patričnou pýchou."Rovnako krásne modré ako tvoje oči?" opýtal sa zpoza mňa chlapec s čiernymi vlasmi. Otočila som sa k nemu a vydýchla som. Ten chlapec tu stál iba v spodkoch. A jeho telo....wrr :3

"Gray! Ty idiot! Takto vítame novú členku? Obleč si niečo!" vykríkol Natsu a strelil mu päsťou do tváre. Ten mu to samozrejme vrátil, a pritom drgli do vedľajšieho stola. Rozpútali bitku, akú som ešte nevidela. Zasmiala som sa. Tak toto je Fairy Tail o ktorom som čítala.Smiech ma prešiel, keď predomňa dopadol Gray, pričom jeho spodky držal v rukách Natsu.

Zružovela som v tvári, a cúvla som. "Hmmm.... slečna, nepožičiali by ste mi vaše spodné prádlo?" požiadal ma slušne. Vyhŕkla som a cúvla. Zrazu som sa ocitla v niečom náručí. Hneď som ho spoznala z časopisu, Bol to Loki. Najkrajší chlap z tohto cechu.... Teraz, keď ho vidím naživo.... Zo všetkých cechov.Pokojne ma odniesol k baru a posadil ma na stoličku. Mirajane nám doniesla 2 poháre s pivom. "Takže, uniklo mi tvoje meno. Smiem ho vedieť?" Naklonil sa ku mne až ma jeho zvodná vôňa úplne odbavila. "Ja som Belatrix." zašepkala som aby to počul iba on. Nie preto lebo som chcela byť zvodná, ale hlasnejšie to nešlo. Naklonil sa ku mne tak blízko až som mala pocit že ma pobozká na líce. Ale namiesto toho mi zašepkal do ucha 4 slová. "Veľmi ma teší, Belatrix."Potom ho niekto enormnej veľkosti tresol po hlave a zaplietol ho do tej trmy-vrmy. Usmiala som sa na Mirajane. "Takže znova, Vitaj v rodine, a neboj, takto sa chovajú ku všetkým dievčatám."Nahlas som sa rozosmiala. 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a tři